Společný pokrok

Skupinové lekce

Naše skupinové lekce jsou pro každého, kdo se chce zlepšovat v motivačním prostředí skvělé skupiny lidí. Na své si přijdou jak začátečníci, tak pokročilejší cvičenci.

O čem to je

Základy DSM

Slouží jako seznámení a úvod do principů našeho tréninku. Všestranně zaměřené lekce kde budeme pracovat na základech temné praxe. Mix koordinace, mobility, síly, výkonu a pohybové inteligence. S všeobecně zaměřenými lekcemi jsme začínali (to si pamatují jen ti praví OG’s) a nyní se k nim vracíme. Proč?
DSM nikdy nebylo jen o posilování, stretchingu, stojkách nebo mobilitě. Jedná se o spojení mnoha atributů. Ačkoliv je každý z nás jinak zaměřený, část praxe máme společnou. A to jsou právě Základy DSM – základní praxe, kterou chceme předávat uceleně. Pro někoho to bude vystoupení z komfortní zóny jedním či druhým směrem. To je ale také účel. Rádi totiž budujeme komunitu lidí, kteří posouvají své možnosti a rozšiřují si obzory.

Acro

Je hodně důvodů, proč trénujeme akrobacii. Jeden z nejdůležitějších je jednoduchý – zábava. Díky tréninku akrobacie se člověk cítí lehčí, víc obratnější, mladší. Hlavně protože doopravdy je lehčí, obratnější a mladší (alespoň pocitově).
V lekcích akrobacie budeme pracovat na širokém spektru dovedností z různých disciplín jako tanec, capoeira, freerunning atd. Naším cílem bude vybudovat pohybový “arzenál”, který můžete použít jako prostředek sebevyjádření, hry a zábavy nebo v dalších sportech/pohybových disciplínách. Začátečníci vítáni.

Stretching

Rozvoj rozsahu pohybu jak za účelem sportovního výkonu, tak rovnováhy a zdravého pohybového aparátu.
V lekcích dbáme na správné vysvětlení a provedení jednotlivých cviků a principů tak, aby je mohl provádět i úplný začátečník. Není tedy nic lehčího než si vybrat lekci z rozvrhu a dorazit.

Skupinové lekce
Skupinové lekce
Skupinové lekce
Skupinové lekce

58

860

7

Naši studenti

 • MgA. Hana Linhartová:

  MgA. Hana Linhartová:

  "Svým nadšením a zájmem o pohyb Vás totálně strhnou...Díky nim jsem ohmatala své hranice a začala je pomalu posouvat...Motivují mě přemýšlet o svém těle, cítit ho a hrát si...V neposlední řadě je s nimi kopec srandy...Tohle je pro mě Dark Side Movement"

 • Jakub Dušek

  Jakub Dušek

  Dark Side Movement mají zdravý, super přístup ke cvičení. Je hodně různorodé a je to hlavně zábava! Pokaždé, když odcházím z tělocvičny, tak si s sebou odnáším něco nového- nové cviky i vědomosti.

 • MVDr. Ladislav Stehlík, Ph.D

  MVDr. Ladislav Stehlík, Ph.D

  Ambiciozní, zkušený a metodický kolektiv mladých lidí. Rozmanité lekce, zahrnující sílu, mobilitu, stretching, akrobacii a různé pohybové hry. Instruktoři jsou v lekci aktivní a nejenže cviky předvedou a jasně vysvětlí, ale taky s námi cvičí. Moc si cením jejich osobní přístup a cenné rady šité na míru, které mě posouvají dál a umožňují progres. Jeden příklad z mnoha je moje progrese v chin-up, kdy na počátku cvičení v záři 2016 jsem neudělal ani jeden a v únoru 2017 jsem byl schopen provést 2 série po 4 opakováních (cvičím 2krát týdně). Jejich rady a specifický přístup mi pomohly i se zraněným kolenem a díky cvičení v Dark Side Gym jsem za krátkou dobu opět získal původní rozsah pohybu kolene a navíc i zesílil.

 • Jana Tomanová

  Jana Tomanová

  Težko říct, kde trávím více času, jestli v gymu nebo doma. Jestli to není ukazatelem spokojenosti, tak aspoň ten vysněný muscle up a stojka určitě ano. Každá lekce rozvíjí mé fyzické (a často i psychické) možnosti způsoby, o kterých jsem netušila, že existují a moje tělo jich je vůbec schopné. Baví mne se rozvíjet po všech stránkách a objevovat nové formy pohybu pod individuálním a kamarádským vedením. Velké plus jsou pro mně lekce akrobacie, kde nehledě na zkušenosti, se pokaždé přiučím něčemu novému z čeho můžu mít radost.

 • Matouš Kocián

  Matouš Kocián

  Jediové tvrdí, že pád ze světlé strany na Temnou je často způsoben přispěním jiné osoby, která již temnou stranu využívá. Proto bych vám chtěl DSM doporučit. Pojďte na Temnou strnu, najde se tu něco pro každého. Pro mě to jsou hlavě lekce síly a parkouru. Absolutní TOP je však Sportovní program. Obecně se má za to, že bytost, jež jednou zcela propadne Temné straně, se již nikdy nemůže navrátit na světlou cestu a já to musím ze zkušenosti potvrdit.