Intenzivní zkušenost

Workshopy

Účelem našich workshopů je během několika hodin seznámit účastníky s určitým konceptem či tématem. V naší nabídce je pět stabilních workshopů (viz níže). Pokud máte zájem o náš workshop ve Vašem zařízení, neváhejte nás kontaktovat.

O čem to je

Naše workshopy slouží jako představení našich metod a intenzivní vstup do světa pohybu. Zpravidla mají formát několika (minimálně čtyř) hodin, během kterých se dopodrobna zabýváme určitou oblastí pohybové přípravy. Workshop klade důraz na praktické znalosti, pochopení látky skrze vlastní zkušenost a prožitek ale nezanedbává ani nutné teoretické zázemí. Naším cílem je, aby každý účastník odešel se silným zážitkem a zásobou vědomostí, které nejen obohatí jeho trénink, ale i podnítí zvědavost a motivaci pro další rozvoj.

Stálá nabídka workshopů

Síla

Workshop zaměřený na silovou přípravu. Kombinujeme kalisteniku, gymnastické kruhy a volné váhy. Součástí workshopu je systém cviků a progresí, doplněný základními informacemi o programování a regeneraci.

Mobilita

Účelem je seznámit účastníky s důležitostí prehabilitace, kloubní přípravy a mobility pro výkon a zdraví. Zabýváme se obnovením důležitých a často ztracených pohybových vzorců a rozsahů nutných pro zdravý pohybový aparát. Probíráme také kloubní přípravu a zvýšení odolnosti těla vůči vysoké sportovní zátěži.

Stojka

Workshop určený pro nadšence v oblasti stání na rukách. Jak se naučit, udržovat a rozvíjet stojku a s ní spojené dovednosti. Samozřejmostí je nutná příprava pohybového aparátu pro takovou zátěž.

Stretching

Souhrn nejefektivnějších metod pro získávání rozsahu pohybu. Veliký důraz je kladen na praktický prožitek ze semináře, který je důležitý pro další rozvoj. Jedná se tedy o náročnější workshop. Zároveň se zabýváme i stretchingem jako zdravotním cvičením.

Movement

Workshop určený pro nadšence do rozvoje pohybové inteligence. Zabýváme se rozvojem základních atributů pohybu jako rytmus, koordinace, improvizace atd. Na workshopu pracujeme formou pohybových her a situací.

Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy

58

860

7

Naši studenti

 • MgA. Hana Linhartová:

  MgA. Hana Linhartová:

  "Svým nadšením a zájmem o pohyb Vás totálně strhnou...Díky nim jsem ohmatala své hranice a začala je pomalu posouvat...Motivují mě přemýšlet o svém těle, cítit ho a hrát si...V neposlední řadě je s nimi kopec srandy...Tohle je pro mě Dark Side Movement"

 • Jakub Dušek

  Jakub Dušek

  Dark Side Movement mají zdravý, super přístup ke cvičení. Je hodně různorodé a je to hlavně zábava! Pokaždé, když odcházím z tělocvičny, tak si s sebou odnáším něco nového- nové cviky i vědomosti.

 • MVDr. Ladislav Stehlík, Ph.D

  MVDr. Ladislav Stehlík, Ph.D

  Ambiciozní, zkušený a metodický kolektiv mladých lidí. Rozmanité lekce, zahrnující sílu, mobilitu, stretching, akrobacii a různé pohybové hry. Instruktoři jsou v lekci aktivní a nejenže cviky předvedou a jasně vysvětlí, ale taky s námi cvičí. Moc si cením jejich osobní přístup a cenné rady šité na míru, které mě posouvají dál a umožňují progres. Jeden příklad z mnoha je moje progrese v chin-up, kdy na počátku cvičení v záři 2016 jsem neudělal ani jeden a v únoru 2017 jsem byl schopen provést 2 série po 4 opakováních (cvičím 2krát týdně). Jejich rady a specifický přístup mi pomohly i se zraněným kolenem a díky cvičení v Dark Side Gym jsem za krátkou dobu opět získal původní rozsah pohybu kolene a navíc i zesílil.

 • Jana Tomanová

  Jana Tomanová

  Težko říct, kde trávím více času, jestli v gymu nebo doma. Jestli to není ukazatelem spokojenosti, tak aspoň ten vysněný muscle up a stojka určitě ano. Každá lekce rozvíjí mé fyzické (a často i psychické) možnosti způsoby, o kterých jsem netušila, že existují a moje tělo jich je vůbec schopné. Baví mne se rozvíjet po všech stránkách a objevovat nové formy pohybu pod individuálním a kamarádským vedením. Velké plus jsou pro mně lekce akrobacie, kde nehledě na zkušenosti, se pokaždé přiučím něčemu novému z čeho můžu mít radost.

 • Matouš Kocián

  Matouš Kocián

  Jediové tvrdí, že pád ze světlé strany na Temnou je často způsoben přispěním jiné osoby, která již temnou stranu využívá. Proto bych vám chtěl DSM doporučit. Pojďte na Temnou strnu, najde se tu něco pro každého. Pro mě to jsou hlavě lekce síly a parkouru. Absolutní TOP je však Sportovní program. Obecně se má za to, že bytost, jež jednou zcela propadne Temné straně, se již nikdy nemůže navrátit na světlou cestu a já to musím ze zkušenosti potvrdit.