Osobní Coaching

Úzká spolupráce pro nejlepší výsledky

100% individuální přístup / časová flexibilita 

Coaching je určený pro každého, kdo chce nejlepší péči a výsledky. Ať už se  chcete naučit nový skill, rehabilitovat zranění nebo zlepšit kondici, s osobními tréninky se můžete opravdu zaměřit na výsledky. 

Jak probíhá coaching: 

  • diagnostika výchozího stavu: každého zájemce o coaching testujeme tak, abychom byli schopni sestavit pro něj ten nejlepší trénink
     
  • nastavení cílů: pokud máte cíl, skvělé, rádi Vám pomůžeme. Pokud si nejste jistí, skvělé, pomůžeme Vám v jeho určení
     
  • sestavení plánu na míru: ačkoliv věříme, že existuje společný základ, vždy respektujeme individualitu klienta
     
  • pečlivý dohled: kontakt a zpětná vazba trenéra je největší přidaná hodnot

Při tvorbě tréninkového plánu je každý klient posuzován zcela individuálně na základě cílů, dispozic, aktuálního tělesného/duševního stavu a v neposlední řadě preferencí. Zásadní roli hraje informovanost, která umožňuje aktivní účast klienta na tvorbě plánu a pomáhá motivovat. Snažíme se vytvořit prostředí, které Vám umožní kriticky zhodnotit váš pokrok, tréninkové metody a klást důležité otázky.

Naše služby jsou extrémně variabilní. Od úzce zaměřených rehabilitačních protokolů až po široký záběr dlouhodobé přípravy, zahrnující optimalizaci fyzického tréninku, motivace, stravy, návyků a biologických funkcí. Každý tréninkový plán má ale svou strukturu a způsoby, které klientovi umožňují jasně monitorovat jeho pokrok.
 

pokud vás cokoliv zajímá, napište nám prosím přes KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NÍŽE.

Kontaktujte nás

Tento formulář je chráněn Google reCaptcha Zásady ochrany osobních údajů | Smluvní podmínky