Vše potřebné
pro tvůj trénink

Kombinace tradičního a moderního vybavení pro nejefektivnější rozvoj.

 • 160 m2
 • 5 os
 • 4 páry kruhů
 • 50 m2 tatami
 • 10 kettlebell
 • 1 crossfitová klec

O gymu

Vybavení Dark Side tělocvičny

DS Movement House

První tělocvična v ČR zaměřená na rozvoj pohybu.

Po roce působení ve sklepení Metra jsme se rozhodli opět posunout dále a přestěhovali se do větších prostorů - Dark Side Movement House. Zabýváme se rozvojem pohybové gramotnosti a inteligence, přípravou na sportovní výkony a dlouhodobě udržitelným pohybem.

Naší filosofií je věnovat se individualitě každého jedince a zároveň utvářet i silnou komunitní vazbu mezi lidmi, kteří nás navštěvují. Naše tělocvična se nachází na ulici Bohmova, kde působíme v jednom baráčku společně s wellness.

Nové  prostory se nacházejí v krásném prostředí blízko Masarykovy univerzity Fakulty informatiky na adrese: Botanická 53a, Brno - Královo Pole ve Vile Ami. Je zde skvělá dostupnost MHD (zastávka Botanická).

Přijď do gymu

Kettlebelly, činky, závaží
Gymnastické kruhy
Pás a posilovací gumy
Osa a rack

Bar, chillzone, gym, TOP vybavení

Naše prostory jsou tvé zázemí

U nás najdeš a lidi s podobnými zájmy. Kreativní místo, kde každý sdílí své nápady, inspiruje a motivuje.

Staň se součástí komunity

Sami se neustále posouváme, abychom Vám mohli předat to nejlepší.

Tým Dark Side

 • 01

  Skupinové lekce

  Naše skupinové lekce jsou pro každého, kdo se chce zlepšovat v motivačním prostředí skvělé skupiny lidí. Na své si přijdou jak začátečníci, tak pokročilejší cvičenci. Na lekcích praktikujeme individuální přístup.

  1 hodina 150 Kč / lekce Více
 • 02

  Specializované programy

  V nabídce máme tři specifické cvičební programy. První z nich je sestaven pro lidi se sedavým zaměstnáním. Druhý je program určený jak amatérským, tak profesionálním sportovcům a týmům. Třetí program se zaměřuje na stojku.

  od 5000 Kč / semestr Více
 • 03

  Osobní koučing

  Pokud máte zájem o vysoce osobní přístup, lze využít náš osobní coaching pro jednotlivce i skupinky do pěti cvičenců na trenéra.

  4 000 Kč / měsíc Více
 • 04

  Workshopy

  Účelem našich workshopů je během několika hodin seznámit účastníky s určitým konceptem či tématem. Pokud máte zájem o náš workshop ve Vašem zařízení, neváhejte nás kontaktovat.

  4 hodiny 1000 Kč / osoba Více
 • 05

  Open gym

  V rámci open gymu můžete využít naše prostory ke svému vlastnímu tréninku.

  1 200 Kč členství 100 Kč / vstup Více

Performance Division

Čistá temnota

Naše filozofie

Filozofie Dark Side

Filozofie
Dark Side Movement

Při práci s lidmi, kteří nás vyhledají dbáme na individuální rozvoj. A to nejen v rovině přizpůsobení „programu“ danému jedinci, ale především v rovině rozvoje schopnosti jedince pracovat samostatně – přemýšlet nad problémy, analyzovat vlastní nedostatky a eliminovat je. Ve zkratce: Pohybová inteligence.

Kromě rozvoje individuality pracujeme také se zdánlivě protikladným přístupem – kontaktem s ostatními lidmi. Velkou částí pohybu z evolučního hlediska je jeho role jako prostředek sociálního kontaktu, komunikace a konfrontace. Zdravý a rychlý rozvoj není bez tohoto kontaktu možný. Proto do naší praxe zahrnujeme velké množství pohybových her a situací, kde pracujeme v kolaboraci nebo konfrontaci s partnerem.

 • Integrita
 • Adaptabilita
 • Efektivita
 • Odolnost
 • Konzistence

58

860

7

Naši studenti

 • MgA. Hana Linhartová:

  MgA. Hana Linhartová:

  "Svým nadšením a zájmem o pohyb Vás totálně strhnou...Díky nim jsem ohmatala své hranice a začala je pomalu posouvat...Motivují mě přemýšlet o svém těle, cítit ho a hrát si...V neposlední řadě je s nimi kopec srandy...Tohle je pro mě Dark Side Movement"

 • Jakub Dušek

  Jakub Dušek

  Dark Side Movement mají zdravý, super přístup ke cvičení. Je hodně různorodé a je to hlavně zábava! Pokaždé, když odcházím z tělocvičny, tak si s sebou odnáším něco nového- nové cviky i vědomosti.

 • MVDr. Ladislav Stehlík, Ph.D

  MVDr. Ladislav Stehlík, Ph.D

  Ambiciozní, zkušený a metodický kolektiv mladých lidí. Rozmanité lekce, zahrnující sílu, mobilitu, stretching, akrobacii a různé pohybové hry. Instruktoři jsou v lekci aktivní a nejenže cviky předvedou a jasně vysvětlí, ale taky s námi cvičí. Moc si cením jejich osobní přístup a cenné rady šité na míru, které mě posouvají dál a umožňují progres. Jeden příklad z mnoha je moje progrese v chin-up, kdy na počátku cvičení v záři 2016 jsem neudělal ani jeden a v únoru 2017 jsem byl schopen provést 2 série po 4 opakováních (cvičím 2krát týdně). Jejich rady a specifický přístup mi pomohly i se zraněným kolenem a díky cvičení v Dark Side Gym jsem za krátkou dobu opět získal původní rozsah pohybu kolene a navíc i zesílil.

 • Jana Tomanová

  Jana Tomanová

  Težko říct, kde trávím více času, jestli v gymu nebo doma. Jestli to není ukazatelem spokojenosti, tak aspoň ten vysněný muscle up a stojka určitě ano. Každá lekce rozvíjí mé fyzické (a často i psychické) možnosti způsoby, o kterých jsem netušila, že existují a moje tělo jich je vůbec schopné. Baví mne se rozvíjet po všech stránkách a objevovat nové formy pohybu pod individuálním a kamarádským vedením. Velké plus jsou pro mně lekce akrobacie, kde nehledě na zkušenosti, se pokaždé přiučím něčemu novému z čeho můžu mít radost.

 • Matouš Kocián

  Matouš Kocián

  Jediové tvrdí, že pád ze světlé strany na Temnou je často způsoben přispěním jiné osoby, která již temnou stranu využívá. Proto bych vám chtěl DSM doporučit. Pojďte na Temnou strnu, najde se tu něco pro každého. Pro mě to jsou hlavě lekce síly a parkouru. Absolutní TOP je však Sportovní program. Obecně se má za to, že bytost, jež jednou zcela propadne Temné straně, se již nikdy nemůže navrátit na světlou cestu a já to musím ze zkušenosti potvrdit.