Tříměsíční programy

12 týdnů navazujících tréninků

Cvič s jasným cílem a promyšleným programem

Pro skutečný pokrok je pravidelný trénink základ. Proto jsme vytvořili programy na bázi semestrů. Proč do toho chceš jít:

  • Tři měsíce pravidelných tréninků
  • Trenéři, kteří tě znají
  • Propracovaný tréninkový plán
  • Malé skupinky a motivující atmosféra
  • Regenerační lekce zdarma 
  • Přístup do komunitní facebook skupiny, kde sdílíme užitečné tipy
  • Přednášky a další komunitní akce 

Momentálně probíhá semestr LÉTO22. Další semestr - PODZIM22 bude startovat v září. Pokud se chceš předběžně registrovat, napiš nám prostřednictvím formuláře v detailu programu.

Aktuální nabídka programů: 

STRENGTH DIVISION

FUNKČNÍ SÍLA CELÉHO TĚLA - Činky, vlastní váha a výsledky

Zažij evoluci fitness! Svaly a síla bez zbytečných komplikací. Velká činka, vlastní váha, doplňkové cviky - vše nekompromisně k věci.

ATHLETIC DIVISION

poznej, jakých výkonů je tvé tělo schopné 

Jsi akční a rád si dáš do těla? Tak pojď do toho! Radikálně zlepši svou celkovou fyzickou kondici a posuň své limity! Propracovaný tréninkový program čerpající z moderních metod posilování a sportovního tréninku.

KALISTENIKA

VLastní váhou k super tělu! Hrazdy, Bradla, Kruhy a svaly

Činky tě nelákají? I s vlastní vahou můžeš vybudovat sílu a svaly. Staří Řekové i novodobí gymnasté jsou toho důkazem! Shyby, dipy, dřepy, statické výdrže - přihlaš se a hoď se do formy! 

STOJKAŘINA

STOJKA PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

Nauč se stojku metodami, které fungují. Trpělivý přístup, motivující trenéři a komunita ti v tom pomohou. Neztratíš se jako začátečník ani pokročilejší cvičenec.

MOVEMENT

OBJEV NOVÉ MOŽNOSTI POHYBU

Nauč se nové věci, zapoj svoji koordinaci, kreativitu a improvizuj! V programu movement objevíš nové pohybové vzory, budeš se učit, zkoušet a poznávat své tělo. Zaměříš se na pohyb jako celek - od koordinace, použití nohou přes lehkou akrobacii až po práci s parťákem. A hlavně - bude to zábava.