Tříměsíční programy

8 týdnů navazujících tréninků

Promyšlený systém v kombinaci s motivující komunitou

Věříme v sílu investice do soustavného tréninku. Proto naše programy fungují na bázi semestrů. To Vám pomůže udržet motivaci a zažít skutečný pokrok a radost z úspěchu. Ať si vyberete jakýkoliv program, budou se o Vás starat zkušení trenéři s důrazem na individuální přístup. 

Metody, se kterými v programech pracujeme nejsou náhodné. Vychází z pečlivě studovaných vědeckých poznatků a našich zkušeností. Programy také každý semestr vylepšujeme na základě zpětné vazby od našich klientů.


Komunita:

Jsme rádi, že kolem tělocvičny se během let vytvořila skvělá komunita Dark Side Members. Starat se o ní je jednou z našich priorit. Každý účastník programu proto získá přístup do soukromé skupiny na facebooku, kde sdílíme obohacující obsah a diskutujeme na různá témata spojená se cvičením. Pro Members také pravidelně pořádáme přednášky, měření a další akce, které Vám pomohou rozšířit obzory.

    
Jak si vybrat program? 

Níže na této stránce si můžete projít aktuálně nabízené programy včetně jejich podrobných popisů. Nejbližší semestr LÉTO21, bude výjimečně trvat dva měsíce a startuje již 7.6.2021. 

Aktuální nabídka programů: 

STRENGTH DIVISION

Trénink síly - nic víc, nic míň

Program kombinující účinné metody silového rozvoje zbavené mýtů a zbytečností okolo. Velká činka, vlastní váha, doplňkové cviky - vše nekompromisně k věci. Zažijte skutečný pokrok.


STOJKAŘINA

stoj na rukou pro začátečníky i pokročilé 

Stojka je dovednost, která rozvine vaše soustředění, trpělivost, sílu ramen a kontrolu celého těla. S námi ji zvládnete bez zádrhelů, s dobrou přípravou a vedením. Lekce je rozdělena na začátečníky/pokročilé a každé skupině se věnuje jeden trenér. 


ATHLETIC DIVISION

Síla, rychlost, obratnost, vytrvalost 

Chcete radikálně zlepšit svou fyzickou kondici a mít širokou základnu pro pohyb nejen ve sportu? Během tří fází si vybudujete silový, koordinační, rychlostí a vytrvalostní základ a poznáte, jakých výkonů je vaše tělo schopné.  


KALISTENIKA

Vlastní vahou k super tělu

Kalistenika, neboli posilování pouze s váhou svého těla má dlouhou tradici. Od starých řeků přes moderní sportovní gymnasty - využití prvků kalisteniky umožnuje vybudovat velice silné, funkční a atletické tělo. Síla napnutých paží, práce s gymnastickými kruhy, zpevnění středu těla, vyvážení síly nohou. To vše a mnoho dalšího vám může kalistenika nabídnout.  


AKROBACIE

elegantní pohyb na i nad zemí

Akrobacie je hlavně zábava. Naučíte se orientovat v prostoru, pracovat s těžištěm, energií a vybudujte si arzenál triků z různých akrobatických odvětví. Parkour, gymnastika, tricking, capoeira a další. To vše okořeněno výběrem pohybových her, které Vás budou bavit a rozvíjet vaše schopnosti dalšími směry. Přidejte se a poznejte, že akrobacie je skutečně pro každého.

 

MOVEMENT

tanec, rytmus a uvolnění

Dospělí lidé si přestali hrát, bojí se se svým tělem experimentovat a považují za divné si trochu ulítnou jako za mlada. Všimněte si dětí - hýbou se bez omezení - plazí se, kutálí se, běhají, dřepí, lezou po stromech apod. U nás na lekcích movementu se snažíme o něco podobného. Nespecializujeme se na konkrétní cviky, ale různorodost pohybu, proto pracujeme jak individuálně, tak ve dvojici nebo skupině.