Cibulka

Oldřich Polreich

Olda pochází z malého města uprostřed Vysočiny a v jeho dětském věku byste v něm těžko viděli člověka, který se bude zabývat pohybovým rozvojem. Jakožto dítě generace dostupnějších domácích počítačů a začátku her po internetu postupně nabýval úplně jiné dovednosti, než by měl.

Naštěstí v období jeho nástupu na střední školu nastoupil nový trend – celosvětový i český boom parkouru. Z kluka s nadváhou, který se snažil co nejrychleji “obsadit B” se stal kluk, který se co nejrychleji snažil přeskočit lavičku. Jeho získané dispozice se staly první překážkou, kterou musel překonat a tak se zrodil jeho zájem o fyzický, psychický i osobní rozvoj.

Pohyb je pro něj cesta sebevyjádření a prostředek k neustálému zdokonalování se. Ať už to je freerunning, stojky, brazilské jiu jitsu nebo tanec, ve všem spatřuje nové výzvy a rád objevuje tenké linky, které disciplíny různě spojují do velké pavučiny pohybu. V poslední době se také zabývá “nespecifickým” rozvojem pohybové inteligence.

V DSMG vede lekce pohybu a mobility. Působí také jako trenér parkouru a freerunningu v pražské In Motion Academy a ve společnosti Zohir.

Oldřich Polreich
Oldřich Polreich
Oldřich Polreich
Oldřich Polreich

My lektoři