DARK SIDE MEMBERS

Fyzio konzultace

Máš chronické bolesti, které tě omezují na lekcích i v běžném životě? Trápí tě problémy po zranění a rád bys je úspěšně zrehabilitoval? Máš při cvičení nadměrně přetížené určité svaly? Naši fyzioterapeuti tě vychytají!

Jak to probíhá

Konzultace zahrnuje jak teoretické konzultování problému, tak i pohybovou diagnostiku. První část probíhá v samostatné místnosti rozhovorem a odběrem anamnézy. Zbytek konzultace se děje v gymu, kde proběhne pohybová diagnostika. Na základě získaných informací ti bude sdělena předpokládaná příčina problému a navržené možně řešení. Součástí konzultace bude vysvětlení a natočení samostatného cvičení, ukázka změn cviků pro skupinové lekce, případně prodiskutování dalších doporučení a samozřejmě edukace o daném problému.

VSTUPNÍ DIAGNOSTIKA
Kombinací podrobného odběru informací rozhovorem a praktickými pohybovými testy zjistíme pravděpodobnou příčinu problému.
NÁVRH ŘEŠENÍ
Naučíme tě pracovat samostatně s tvým problémem. Doporučíme individuální cvičení, co změnit na lekcích a na co se zaměřit v běžném životě.
VÝSTUP
Vše dostaneš v online souhrnném výstupu, kde najdeš i videa jednotlivých cviků, aby ses k nim mohl kdykoliv vrátit. Samozřejmostí je následná online komunikace.

V případě zájmu může konzultace proběhnout opakovaně. V opakovaných konzultacích navážeme na dosavadní práci, otestujeme progres a zadáme nové úkoly, které doplníme do online výstupu.

Aktivní přístup k terapii

V diagnostice a léčbě preferujeme především aktivní přístup k terapii, edukaci svěřence o jeho potížích tak, aby na nich mohl samostatně pracovat a převzít zodpovědnost bez závislosti na terapeutovi. Využíváme prostředky silového a kondičního tréninku v rozumné míře k potřebám rehabilitace. Nenajdete u nás příliš pasivních metod jako manuální uvolnění, masáže a mobilizace. Snažíme se vycházet z aktuálních vědeckých poznatků a skloubit je s individuálním lidským přístupem.


▪️ Cena konzultace je 1 200,-. V případě zájmu nás kontaktuj přes formulář níže, kde prosím uveď, na co se chceš zaměřit.

Domluv si termín!

Kontakt

Kontaktní formulář

Vaše zpráva byla odeslána! Děkujeme!
Něco se nepovedlo při odesílání, zkuste to prosím znovu...

Kde nás najdete?

Řečkovice
Adresa
Böhmova 2047/11
621 00 Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

Kontaktní údaje

 

Centrum
Adresa
Rooseveltova 593/10
602 00 Brno-střed

Kontaktní údaje