Switch to English

ŠKOLENÍ FIREM

Kompenzace sedavého životního stylu

Máte pod sebou tým lidí, který tráví většinu dne sezením? Vidíte na svých zaměstnancích únavu či pokles výkonnosti? Trápí je bolesti zad a problémy se zápěstím? Všechny tyto faktory přirozeně vedou ke snížení komfortu a horšímu soustředění, což často vyústí do poklesu produktivity.

Záleží vám na zdraví svých zaměstnanců a rád byste s tím něco udělal? My vám pomůžeme!

Co vás čeká?

„Sezení je nové kouření“ a již dávno byl sedavý způsob života zařazen mezi nejdůležitější příčiny mnoha civilizačních nemocí. Pohyb přitom nemusí nutně znamenat zvedání těžkých činek v posilovně. Může to být i příjemná péče a základní rozhýbání, které zvládne opravdu každý.

Díky pohybu bude vaše tělo fungovat lépe, což se promítne do všeho, co děláte - zvýšení produktivity, lepší nálada, víc energie, schopnost hýbat se i v pozdějším věku.

Cílem školení je edukovat pracovníky o základech zdravého pohybu a poskytnout jim konkrétní návod na to, jak postupně do svého života zařadit pohyb, tak aby to bylo dlouhodobě udržitelné. Každý účastník navíc obdrží e-book, ve kterém budou shrnuta pravidla jak zůstat fit, i když většinu dne prosedíte!

▪️ jak správně sedět a nastavit si pracovní prostředí
▪️ jak krok po kroku zařadit pohyb do svého života
▪️ co dělat/nedělat v práci a po práci
▪️ jak řešit bolesti pohybového aparátu
▪️ pohybovou rutinu pro každý den do kanclu
▪️ rozhýbání celého těla
▪️ dýchání a posílení středu těla 
▪️ základní pohybové vzory


Školení je vhodné pro jakoukoliv firmu, ve které zaměstnanci tráví většinu dne sezením. V případě zájmu je možné školení provést i v angličtině. Vše jsme schopni poskytnout v naší tělocvičně (Böhmova 2047/11, Brno) či v prostorech vaší firmy (nemusí sídlit v Brně).

Školení lze provést jako jednorázovou akci, během které se společně zaměříme na výše zmíněné body, a vy tak budete mít všeobecný přehled o tom, jak si krok po kroku nastavit svůj životní styl. Standardní délka školení jsou 2 hodiny, ale je možnost zorganizovat i delší a obsáhlejší verzi.

Pokud byste měli zájem věnovat se jednotlivým tématům více do hloubky, můžeme se domluvit i na sérii školení.


👇 Pokud máte o školení u vás ve firmě zájem, napište nám prosím přes formulář níže a my vás budeme kontaktovat! 👇

Kontakt

Kontaktní formulář

Vaše zpráva byla odeslána! Děkujeme!
Něco se nepovedlo při odesílání, zkuste to prosím znovu...

Kde nás najdete?

Řečkovice
Adresa
Böhmova 2047/11
621 00 Brno-Řečkovice a Mokrá Hora

Kontaktní údaje

 

Centrum
Adresa
Rooseveltova 593/10
602 00 Brno-střed

Kontaktní údaje